Чемпіон світу WBA/WBO/IBF/IBO у надважкій вазі Олександр Усик (20-0, 13 КО) розповів, що готовий до третього поєдинку з британцем Ентоні Джошуа (24-3, 22 КО). Українець вважає свою перемогу у минулому бою заслуженою.
“Хірн щось говорив [про третій бій з Джошуа]. Не беруся судити компетентність суддів, які працювали на поєдинку. Англієць і українець віддали мені, американець – Ентоні.
Коли я переглянув бій.. Чотири, ну максимум п’ять раундів можна віддати Ентоні. Роздільним чи одноголосним [перемога]? Яка різниця? Перемога є і слава Богу. Після бійки руками не махають”.
“Якщо Ф’юрі не погодиться, тоді можна зробити третій бій із Джошуа на Олімпійському [у Києві]”.
Раніше Усик сказав, що насамперед зацікавлений у поєдинку з Ф’юрі. За словами українця, більше немає інтересу боксувати з будь-яким іншим спортсменом.
Минулого місяця українець за підсумками дванадцяти раундів переміг британця Ентоні Джошуа роздільним рішенням суддів: 115-113, 116-112 та 113-115.
Одразу після перемоги у реванші над Джошуа Усик викликав на бій чемпіона WBC Тайсона Ф’юрі. У свою чергу Циганський король вимагає 500 мільйонів доларів за об’єднавчий бій з Усиком.
Промоутер Усика – Олександр Красюк, спростував, що бій із Ф’юрі проведуть 17 грудня у Саудівській Аравії. За його словами, переговори тривають.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться