Усик: Бій з Джошуа був дуже важким, в готелі я заснув сидячи

Українець продовжує готуватися до другого матчу проти британця

Автор: SPORTARENA

Александр Усик и Энтони Джошуа, Getty Images

Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBO, WBA, IBF та IBO Олександр Усик (19-0, 13 КО) сказав, що перший поєдинок проти британця Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО) був дуже важким для обох боксерів.

“Багато хто говорить, що той поєдинок був легкою прогулянкою для мене, але це не так. Це був важкий бій для нього і для мене. Після бою я повернувся в готель, взяв трохи їжі і заснув сидячи”, – сказав Усик.

Також Олександр розповів, що не міг зосередитись на спорті, коли розпочалося повномасштабне вторгнення росіян в Україну. Раніше промоутер українця Олександр Красюк заявив, що Усик не вагався перед тим, як приєднатися до територіальної оборони.

“Все, що я робив, це просто молився. Я не хотів їхати з України, але відвідував своїх військових друзів і відвідував їх у шпиталі. Всі вони просили мене взяти участь у цьому бою, взяти реванш та битися за всю Україну. Я хотів вислати дружину та дітей з України, але вона сказала, що не поїде”.

20 серпня Усик захищатиме чемпіонські пояси WBA, WBO, IBF та IBO на тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну, яке триває 152-й день.

Другий бій Усика та Джошуа відбудеться у місті Джидда (Саудівська Аравія). Пряма трансляція поєдинку пройде на стрімінговій платформі DAZN.

Минулої осені Усик переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у суперважкій вазі.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться