Александр Усик, фото - Getty Images
Володар титулів WBA/WBO/IBF/IBO у надважкій вазі Олександр Усик (20-0, 13 КО) розповів, що відчував підтримку з боку захисників України перед боєм-реваншем із британцем Ентоні Джошуа.
“Я знаю, що багато хлопців на передовій дивилися поєдинок. Мені надсилали відео, як вони дивляться бій. Це наша спільна перемога”, – сказав чемпіон світу.
“Практично всі хлопці, з якими я спілкуюся, цікавляться справами в Україні. Писав Тоні Беллью, Дерек Чісора, багато спортсменів, вони навіть переживали”.
“Вони питали, як справи, як сім’я. Здебільшого підтримували і говорили, чи можуть вони чимось допомогти мені чи країні».
Минулого місяця українець за підсумками дванадцяти раундів переміг британця Ентоні Джошуа роздільним рішенням суддів: 115-113, 116-112 та 113-115.
Одразу після перемоги у реванші над Джошуа Усик викликав на бій чемпіона WBC Тайсона Ф’юрі. У свою чергу Циганський король вимагає 500 мільйонів доларів за об’єднавчий бій з Усиком.
Промоутер Усика – Олександр Красюк, спростував, що бій із Ф’юрі проведуть 17 грудня у Саудівській Аравії. За його словами, переговори тривають.
Джерело: Sportarena.ua