Промоутер Френк Уоррен прокоментував можливий бій між володарем титулів WBA/WBO/IBF/IBO у надважкій вазі Олександром Усиком та тимчасовим чемпіоном WBO Джо Джойсом.
«Якби я був Усиком, хотів би я битися з ним? Я думаю, Усик має погодитись, адже у них є історія в аматорах. Якщо чесно, я не знаю, як Усик може його перемогти. Він спробує перебоксувати його, але я думаю, що Джойс просто виснажить Усика, адже він такий великий. І він від нього не відчепиться. Я думаю, що він завдасть Усику багато, багато проблем».
За словами Уоррена, свій наступний бій Джойс проведе у березні. І це може бути бій проти Усика, адже українцеві потрібно буде захищати титул WBO.
Нагадаємо, Джойс нокаутував Джозефа Паркера і став тимчасовим чемпіоном WBO у надважкій вазі. Після перемоги над Паркером Джойс викликав на бій Олександра Усика.
Раніше Джойс розповів, що бажає взяти в українця реванш за поразку у напівпрофесійній Всесвітній серії боксу (WSB), якої він зазнав у 2013 році.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться