Український боксер другої найлегшої ваги Олег Довгун (15-0, 5 КО) оголосив, що проведе наступний бій 25 січня.
“Я найкращий боєць у Піттсбурзі — у цьому немає жодних сумнівів. За останні 10 років ніхто не був кращим за мене. У нас тут багато талантів, і врешті-решт ми побачимо, як хтось підніметься — але зараз я на вершині. Ніхто звідси ніколи не був другим номером у світі, окрім мене, 25 січня я повернуся на ринг для свого наступного бою. Це жорстоко, і я готовий ще раз довести, чому я на вершині”.
Ресурс BoxRec повідомляє, що двобій українця відбудеться в американському штаті Кентуккі. Суперник Олега стане відомим пізніше.
30-річний Довгун свій останній бій провів у березні 2023 року. Українець одноголосним рішенням суддів переміг представника Нікарагуа Хуана Сентено.
Джерело: Фейсбук Олега Довгуна
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться