Василий Ломаченко. Фото - Getty Images
Всесвітня боксерська організація (WBO) скасувала турнір для чотирьох претендентів, переможець якого отримав би можливість битися за титул з українцем Василем Ломаченко.
Примітно, що в скасованому турнірі планував взяти участь ще один українець Денис Беринчик. Крім нього повинні були битися ганець Еммануель Тагое і ще два неназваних боксера.
Причиною скасування турніру, який планували провести в США, стала погана ситуація з коронавірусом в Сполучених Штатах. Через обмеження на переміщення не всі бійці могли б прилетіти в країну.
У наступному бою Василь Ломаченко повинен побитися з Теофімо Лопесом. Американець повідомляв, що поєдинок запланований на 3 жовтня.
Ломаченко не бився з кінця серпня минулого року, коли одноголосним рішенням суддів переміг британця Люка Кемпбелла в Лондоні.
Джерело: Sportarena.ua