Тренер Ентоні Джошуа Роберт Гарсія припустив, що Олександр Усик перебуває не у найкращій фізичній формі за два місяці до реваншу з його підопічним.
20 серпня Усик та Джошуа проведуть другий бій, у якому українець захищатиме чемпіонські титули WBA, WBO, IBF та IBO у надважкій вазі.
“Якщо ви помітили, у нас залишається два місяці до бою і Усик все ще виглядає трохи розкачаним. Я не знаю, чи спеціально Олександр це зробив, щоб бути сильним і важчим у реванші, чи він просто не у формі”, — сказав. Гарсія.
“Усик провів кілька місяців у своїй країні через війну, тому я не знаю. Якщо він працюватиме над тим, щоб набрати форму, то йому необхідно як слід попрацювати. Але якщо він набрав масу, щоб бути сильнішим, то нам доведеться провести серйозний бій, тому що Усик також дуже талановитий”.
Минулої осені Усік переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів і вперше в кар’єрі став чемпіоном світу у надважкій вазі.
Реванш Усика та Джошуа відбудеться у Саудівській Аравії. Транслюватиме поєдинок стримінгова платформа DAZN з платою за перегляд.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться