Роберт Гарсія, тренер екс-чемпіона світу в суперважкій вазі Ентоні Джошуа, поділився думкою про можливий поєдинок володаря поясів WBO/WBA/IBF/IBO Олександра Усика та Деонтея Вайлдера.
“Усик хоче битися з Вайлдером? Це буде величезний бій. Прикольно. Це відмінний, складний поєдинок. Я вважаю, що Усик має відмінні навички, він дуже складний боєць. Але у Вайлдера є міць, ти завжди повинен її остерігатися. У панчера завжди є останній шанс, шанс донести один удар. Він зберігається з першого по 12-й раунд”, – сказав Гарсія.
“Втім, Ф’юрі виявився досить розумним, щоб уникнути цього удару і перемогти. Це цікавий бій. Я хотів би його побачити”.
Раніше Усик заявив, що його наступним суперником може стати Вайлдер. Бій може пройти у США. Крім того, Олександр планує подивитися бій між Вайлдером та Робертом Хеленіусом 15 жовтня у Брукліні.
У серпні Усік переміг Джошуа в реванші роздільним рішенням суддів та захистив титули WBA/WBO/IBF/IBO у надважкій вазі. Ентоні планує повернутися на ринг у грудні. Його наступним суперником може стати володар титулу WBC Тайсон Ф’юрі.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться