Марк Ремсі, тренер чемпіона світу у напівважкій вазі за версіями WBC, WBO та IBF Артура Бетербієва, не виключає, що у майбутньому його підопічний проведе бій із Олександром Усиком.
Сам Бетербієв розглядає варіант із переходом у суперважку вагу, в якій Усик утримує чемпіонські пояси WBA, WBO та IBF.
“Я не знаю, чи відбудеться цей поєдинок, тому що Усик піднявся в суперважку вагу, а Артур, можливо, виступатиме в першій важкій або напівважкій. Подивимося. Ми приймаємо один бій за раз, але я не кажу ні”, – заявив Ремсі .
“Я бачив три бої, які у них були. Вони тричі билися в аматорах. Артур виграв перший бій, а Усик переміг на Олімпіаді і ще раз. Якщо я не помиляюся, Олександр падав у кожному їхньому поєдинку. Це складний виклик. Всі знають, наскільки хороший Усик. І люди починають усвідомлювати, наскільки хороший Артур. Можливо, ми побачимо це у майбутньому”.
Минулого тижня Бетербієв переміг Джо Сміта технічним нокаутом у другому раунді, об’єднавши пояси у напівважкій вазі.
Усик 20 серпня проведе реванш із Ентоні Джошуа. Минулої осені українець переміг англійця і вперше в кар’єрі став чемпіоном світу у надважкій вазі.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться