Денис Беринчик. Фото - google.com
Тренер володаря титулу WBO International у легкій вазі Дениса Беринчика (16-0, 9 КО) Єгор Голуб заявив, що українець готовий повернутись на ринг.
“У Дениса все добре, здоров’я – вагон, тому незабаром починаємо підготовку до бою. Намагатимемося привезти новий титул нашій країні”, – сказав тренер.
“Зараз Денис повіз гуманітарну допомогу, не скажу, куди конкретно, але “туди”. За кілька днів маємо повернутися, і ми почнемо повноцінні тренування”.
“Йому нелегко переключитися з війни на бокс, але цей процес йде вже давно. Про бій я знав кілька місяців тому. Вже скучив за тренуваннями. Хочеться наробити шуму”.
Раніше Берінчик повідомив, що відновлює тренування. Нагадаємо, що з початку повномасштабного вторгнення Росії Денис перебував у лавах територіальної оборони.
Раніше повідомлялося, що Берінчик (16-0, 9 KO) проведе наступний бій 22 жовтня у французькому Пон-Сент-Максансі. Суперником українця стане француз Іван Менді (47-5-1, 22 KO), який володіє чемпіонським поясом Європейської боксерської ради (EBU) у легкій вазі.
Останній бій Берінчик провів у грудні минулого року, перемігши за очками росіянина Ісу Чанієва.
Джерело: Sportarena.ua