Теофимо Лопес, Boxing Scene
Колишній абсолютний чемпіон світу в легкій вазі Теофімо Лопес (16-1, 12 КО) прокоментував майбутній бій проти мексиканця Педро Кампи (33-1-1, 22 КО) і заявив про свої цілі в новому дивізіоні.
«Я очолив легкий дивізіон і збираюся зробити те саме в першому напівсередньому. Незабаром я стану чемпіоном світу у двох вагових категоріях. Кожен претендент та чемпіон у першій напівсередній вазі, краще будьте обережними, бо я йду зачищати дивізіон».
«Педро Кампа – сильний суперник з агресивним мексиканським стилем. Мені не терпиться влаштувати шоу для вболівальників. Мені лише 25 років. Мої найкращі роки ще попереду. Педро Кампа – це початок нового розділу у моїй кар’єрі».
«Я називаю цю битву поверненням, бо йду повернути те, що втратив. Одна поразка не визначає бійця і мене вона не визначає також».
Нагадаємо, Лопес та Кампа проведуть бій 13 серпня у Лас-Вегасі.
Для Лопеса це буде дебютний поєдинок у першій напівсередній вазі. Теофімо перейшов до іншої вагової категорії після поразки від Джорджа Камбососа у листопаді минулого року.
30-річний Кампа останній бій провів у серпні минулого року, перемігши технічним нокаутом Абімаеля Круса Баутісту.
Джерело: Sportarena.ua