Колишній абсолютний чемпіон світу американець Теофімо Лопес поділився подальшими планами після дострокової перемоги над мексиканцем Педро Кампою.
Він заявив, що має намір уже в наступному бою боротися за чемпіонський пояс у першій напівсередній вазі.
«Мені потрібний [чемпіон IBF/WBO] Джош Тейлор. Мені потрібний цей хлопець. Я хочу [Режіса] Прогрейса. Мені потрібний [Хосе] Сепеда. Мені потрібні усі пояси. Я хочу стати дворазовим абсолютним чемпіоном».
Нокаутувавши Кампу, Лопес здобув дебютну перемогу у першій напівсередній вазі.
Раніше повідомлялося, що Тео має намір провести три поєдинки у першій напівсередній вазі до кінця року.
Нагадаємо, що Теофімо перейшов до іншої вагової категорії після поразки від Джорджа Камбососа в листопаді минулого року.
До цього Лопес переміг українця Василя Ломаченка одноголосним рішенням суддів та відібрав його титули чемпіона світу у легкій вазі за версіями WBA та WBO, а також став новим франчайзинговим чемпіоном WBC.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться