Екс-абсолютний чемпіон світу у легкій вазі Теофімо Лопес прокоментував перемогу Василя Ломаченка над Джемейном Ортісом та дав свою оцінку потенційному поєдинку українця проти Девіна Хейні.
«Мене справді вразив Ортіс. Мабуть, вони певний час вивчали мій фільм, у якому я зустрічаюся з Ломаченком. До певного моменту він був гарний, але з Ломаченком здебільшого потрібно зосередитися на більш пізніх раундах».
«Все, що я знаю, це те, що вся справа в бізнесі, і прямо зараз вони говорять про бій Хейні та Ломаченка. Я не хочу говорити про суддів чи щось таке. Я хочу сказати, що якщо це приносить гроші, то це має сенс».
Ломаченко здобув чергову перемогу на професійному рингу, здолавши за очками американця Джемейна Ортіса. Усі троє суддів віддали перемогу українцю – 115:113, 116:112 та 117:111. Свій наступний бій Ломаченко, цілком імовірно, проведе проти абсолютного чемпіона світу у легкій вазі Девіна Хейні.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться