Тайсон Фьюри в нокдауне, Getty Images
Чемпіон світу за версією WBC у надважкій вазі британець Тайсон Ф’юрі зізнався, що збирався завершити кар’єру після третього бою проти Деонтея Уайлдера восени минулого року.
За словами Ф’юрі, він серйозно злякався за своє здоров’я.
«Я нокаутував його в 11-му раунді, і це було круто, але все ж таки не без нюансів. У роздягальні я обмацував потилицю, і в мене там були шишки, як кулаки. Я не знав, чи мій мозок пошкоджений. Не знав, що зі мною».
«Я був дуже наляканий, бо на потилиці я мав величезні припухлості. Я думав, що все може скінчитися пошкодженням мозку. Я мав струс, я нічого не пам’ятав. Вважаю, що коли тебе ось так відправляють у нокдаун, ти багато не пам’ятаєш. Я думав, що падав чотири рази. Тоді як насправді я падав двічі. І я подумав: «Знаєш, що? Мабуть, настав час зав’язувати».
Тайсон Ф’юрі заявив про завершення професійної кар’єри після переконливої перемоги над Ділліаном Уайтом у квітні. При цьому британець поки що не звільнив чемпіонський пояс WBC.
Раніше Ф’юрі заявив, що хоче проводити виставкові бої і планує зустрітися з Майком Тайсоном, Ленноксом Льюїсом, Френком Бруно, Дуейном “Скеля” Джонсоном.
Також Тайсон заявляв, що може повернутися на ринг у разі перемоги Ентоні Джошуа у реванші з Олександром Усиком.
Джерело: Sportarena.ua