Андрей Шевченко, Getty Images
Відомий український футболіст та колишній головний тренер національної збірної України з футболу Андрій Шевченко привітав чемпіона світу у суперважкій вазі Олександра Усика з перемогою у бою-реванші проти британця Ентоні Джошуа.
Шевченко наголосив на фразі Усика, яку боксер сказав на прес-конференції після бою. Відомий тренер згоден з твердженням Усика про те, що українці не здаються.
“Українці не здаються. Вони будуть йти до кінця, і ми переможемо”. Дуже важливі слова, які символізують силу українців. Ми незламні. Вітаю з перемогою!”, – написав Шевченко у Instagram.
Дивіться також: Усик – Джошуа: повне відео бою
20 серпня українець Олександр Усик за підсумками дванадцяти раундів переміг британця Ентоні Джошуа роздільним рішенням суддів: 115-113, 116-112 та 113-115. Це був перший захист чемпіонських поясів у хевівейті для українця.
Нагадаємо, перший поєдинок між Усиком та Джошуа відбувся восени 2021 року. Тоді українець переміг британця одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу за версіями WBA/WBO/IBF/IBO у суперважкій вазі.
Джерело: Sportarena.ua