Український боксер першої напівсередньої ваги Іван Редкач (23-6-1, 18 КО) оголосив про повернення на ринг. Спортсмен сподівається знову вийти на топ-рівень.
Останнім часом українець відзначився неоднозначними висловлюваннями у соцмережах. Редкач заявив, що не варто ототожнювати політику та спорт. До своєї публікації у Twitter він додав фотографію з росіянином Дмітрієм Біволом.
Також боксер розкритикував дружину Олександра Усика Катерину за її висловлювання про війну російської федерації проти України.
Останній бій Редкач провів у квітні 2021 року, програвши Реджису Прогрейсу технічним нокаутом у шостому раунді. Іван заявляв, що американець завдав йому удару нижче пояса, але Комісія штату Джорджія одноголосно відхилила апеляцію українця щодо підсумків поєдинку.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться