Паркер: Коли я опинюся в ринзі, то зможу побити Джойса

Новозеландець упевнений у своїй перемозі

Автор: SPORTARENA

Джозеф Паркер, Getty Images

Новозеландець Джозеф Паркер (30-2, 21 KO) прокоментував бій проти британського боксера Джо Джойса (13-0, 12 КО).

“Коли тебе оточують чемпіони, ти починаєш мислити як чемпіон. У мене немає сумнівів, що я повністю виконаю своє завдання. Я багато працював, тому ні про що не переживаю”.

“Ви все побачите сильнішого Паркера. Під час підготовки до бою проти Джойса я суттєво збільшив свій потенціал. Коли я опинюся в ринзі, то зможу побити Джойса”, – наголосив Паркер.

На коні поєдинку між Паркером та Джойсом, який відбудеться в Манчестері 24 вересня, буде титул тимчасового чемпіона у надважкій вазі. Українець Олександр Усик, який володіє поясом WBO, буде зобов’язаний провести захист свого титулу з переможцем цього поєдинку.

Паркер раніше володів поясом WBO, поступившись його Джошуа. Тепер новозеландець – другий номер рейтингу. Перше місце за версією WBO займає Джойс.

Під час церемонії зважування Джойс виявився на сім з половиною кілограм важчим за Паркера. Британець набрав вагу 123,2 кг (271,6 фунтів). Паркер також показав рекордну для себе вагу – 115,8 кг (255,4 фунта).



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться