На реванші Усик – Джошуа у Джидді очікується 200 українських уболівальників

Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії

Автор: SPORTARENA

Александр Усик и Энтони Джошуа, Getty Images

Стала відома кількість українських уболівальників, які відвідають бій-реванш між чемпіоном світу у хевівейті за версіями WBA, IBF та WBO Олександром Усиком та Ентоні Джошуа 20 серпня у Джідді (Саудівська Аравія).

«Якщо торік у Лондоні під час першого бою Усика з Джошуа на 62-тисячній арені Тоттенхем за Сашу вболівало близько тисячі українців, більшість із яких представляли нашу діаспору у Великій Британії, то в Джидді ми не можемо розраховувати на ідентичні показники. Але в жодному разі Олександр не залишиться без нашої підтримки. Невеликі, але згуртовані групи українців прилетять із Польщі, Німеччини, Франції, Угорщини, Румунії, Чехії, Словаччини, Швейцарії, Австрії, Великобританії, США та Канади».

«Також у Джідду прибудуть і фани з України – ті, які мають змогу їхати за кордон. У Саудівській Аравії ми маємо невелику діаспору, яка теж збирається на бій. Чисельніша українська діаспора в ОАЕ і вони також збираються підтримувати Усика. Загалом у Джидді очікуємо близько 200 українців», – пояснив куратор фан-туру Максим Розенко.

Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії.

Минулої осені Усик переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у надважкій вазі.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться