Майкі Гарсія: У Джошуа є все, щоб виграти бій у Усика

Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії

Автор: SPORTARENA

Александр Усик и Энтони Джошуа, Getty Images

Колишній чемпіон світу у чотирьох дивізіонах Майкі Гарсія прокоментував майбутній реванш між чемпіоном WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександром Усиком (19-0, 13 КО) та Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО).

“Ми кілька днів тренувалися з Ентоні, він виглядає дуже добре. Схоже, що у них справді добрий план на бій. Я відчуваю, що Джошуа має все, щоб виграти цей бій. Вони дивляться та аналізують суперника».

«Не варто чекати на легку прогулянку в реванші, але у Джошуа є все, щоб перемогти такого бійця як Усик. У будь-якому випадку це буде цікаве протистояння».

Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії.

В Україні трансляцію реваншу Усик – Джошуа проведе медіасервіс MEGOGO. Усик особисто набув права на трансляцію свого бою з Джошуа, щоб безкоштовно передати їх українським трансляторам.

Минулої осені Усик переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у надважкій вазі.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться