Колишній абсолютний чемпіон світу в надважкій вазі Майк Тайсон прокоментував свою поразку YouTube-блогеру та боксеру Джейку Полу.
“Я щасливий. Я знав, що Пол добрий боєць. Я знав, що він буде добре підготовлений. Я нікому нічого не намагався довести, тільки собі. Я просто задоволений, що ще здатний щось зробити”.
Читайте також: Рекордна виручка за квитки для Техасу, перша поразка Залізного Майка рішенням суддів. Сім фактів про бій Тайсон – Пол
Бій, що відбувся в Арлінгтоні, тривав усі відведені вісім двохвилинних раундів. За підсумками поєдинку всі судді віддали перемогу Полу – 79:73, 80:72, 79:73. Для Джейка ця перемога стала 11-ю в кар’єрі, Тайсон програв свій сьомий професійний поєдинок.
Дивіться також: Джейк Пол – Майк Тайсон. Відео огляд бою за 16 листопада
Нагадаємо, що у листопаді 2020 року Тайсон провів виставковий бій з екс-чемпіоном світу у п’яти вагових категоріях Роєм Джонсом. Поєдинок завершився внічию.
До цього останній професійний бій Тайсон провів у 2005 році. Майк поступився технічним нокаутом у шостому раунді ірландцю Кевіну Макбрайду.
Пол у 2024-му році бився двічі. Останній бій до зустрічі з Тайсоном Джейк провів 20 липня, перемігши Майкла Перрі.
Джерело: Fight News
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться