Абсолютний чемпіон світу в легкій вазі Теофімо Лопес висловився з приводу можливого бою Василя Ломаченка проти Масайоші Накатані.
«Думаю, що це відмінний бій для обох хлопців. Накатані — не пустушка, як і Ломаченко. Хлопці, яких я переміг, тепер виглядають краще. Наприклад, Річард Коммі повернувся і видав феноменальний бій проти Джексона Марінеса. Він виступив дуже добре, виглядав дуже сильним», — зазначив Лопес.
«Ймовірно, бої зі мною зробили їх краще, але в іншому плані. Це бізнес, але ми допомагаємо один одному, коли б’ємося в жорстких боях. Думаю, бій Ломаченка і Накатані будуть дивитися усі».
Лопес переміг Накатані та Ломаченко в результаті одностайного рішення суддів. Для японця поразка від Теофімо стала першою в кар’єрі, для українця — другою.
Днями промоутер Боб Арум заявив, що бій між Ломаченком і Накатані має відбутися в червні або липні.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться