Ломаченко: Усик – це інший рівень

Василь вже в очікуванні наступного бою Усика

Автор: SPORTARENA

Энтони Джошуа – Александр Усик, фото – Getty Images

Колишній чемпіон світу у трьох вагових категоріях Василь Ломаченко поділився своїми враженнями від бою-реваншу між чемпіоном світу у суперважкій вазі за версіями WBA/WBO/IBF/IBO Олександром Усиком та британцем Ентоні Джошуа.

“Джошуа трохи змінив стратегію. Однак, це не дало йому результату, тому що Усик – це інший рівень. Я з нетерпінням чекаю наступний бій [Усика]”.

“Не має значення, чи він буде [битися] за пояс WBC, чи хто стане його наступним суперником”.

За підсумками всіх дванадцяти раундів Усик переміг Джошуа у реванші роздільним рішенням суддів. Відразу після перемоги Усик викликав на бій чемпіона WBC Тайсона Ф’юрі.

У свою чергу Циганський Король вимагає 500 мільйонів доларів за об’єднавчий бій з українцем.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться