Sportarena

Ломаченко: Усик – це інший рівень

Василь вже в очікуванні наступного бою Усика

Ломаченко: Усик - це інший рівень - Бокс

Энтони Джошуа – Александр Усик, фото – Getty Images

Колишній чемпіон світу у трьох вагових категоріях Василь Ломаченко поділився своїми враженнями від бою-реваншу між чемпіоном світу у суперважкій вазі за версіями WBA/WBO/IBF/IBO Олександром Усиком та британцем Ентоні Джошуа.

“Джошуа трохи змінив стратегію. Однак, це не дало йому результату, тому що Усик – це інший рівень. Я з нетерпінням чекаю наступний бій [Усика]”.

“Не має значення, чи він буде [битися] за пояс WBC, чи хто стане його наступним суперником”.

За підсумками всіх дванадцяти раундів Усик переміг Джошуа у реванші роздільним рішенням суддів. Відразу після перемоги Усик викликав на бій чемпіона WBC Тайсона Ф’юрі.

У свою чергу Циганський Король вимагає 500 мільйонів доларів за об’єднавчий бій з українцем.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena