Ломаченко – про бій із Ортісом: Можу передбачити, що покажу свій максимум

Українець каже, що йому знову потрібен титульний бій

Автор: SPORTARENA

Василий Ломаченко, Getty Images

Екс-чемпіон світу Василь Ломаченко (16-2, 11 КО) розповів про підготовку до поєдинку проти американця Джемейна Ортіса (16-0-1, 8 КО).

«Я готуюся взяти свою роль. Це дуже важливо. Це велика мотивація, і зараз на мене ще один крок, і я готуюся до цього. Я тренуюся дуже старанно, як завжди, і дуже серйозно зосереджуюсь на супернику. Можу передбачити, що покажу свій максимум».

«Я думаю, що Ортіс – дуже, дуже добрий хлопець. У мене були чудові стосунки з ним, тому що він був у моєму таборі, і він допоміг мені підготуватися до бою з Річардом Коммі».

«Минуло близько десяти років після початку моєї професійної кар’єри. У мене в голові та серці є мета, і я готуюся до цього моменту, і мені потрібний цей шанс знову».

Нагадаємо, український боксер повернеться на ринг 29 жовтня. Поєдинок Ломаченка з Джемейном Ортісом пройде в театрі Hulu у Медісон Сквер Гарден у Нью-Йорку.

Свій останній бій Ломаченко провів у грудні минулого року, перемігши Річарда Коммі одноголосним рішенням суддів. Згодом Василь міг провести поєдинок із Джорджем Камбососом, проте відмовився від нього на тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться