Промоутер Олександр Красюк розповів, що боксер Олександр Усік не вагався перед тим, як приєднатися до територіальної оборони. Усик сподівається, що йому не доведеться стріляти.
“Ніхто з нас не хотів війни, але коли до тебе в будинок пробираються злодії, ти захищаєшся від них. І коли вороги розв’язали агресію проти нас, наш священний обов’язок – захистити свою сім’ю, рідних та Батьківщину. Усик у цій ситуації не став винятком. У такі моменти неважливо, чемпіон ти світу чи звичайна людина. Ти маєш щось зробити, взяти гвинтівку та виконати свій обов’язок”, – сказав промоутер.
“Олександр, довго не роздумуючи, приєднався до територіальної оборони і разом з іншими воїнами патрулював територію. І щоночі перед сном він молився про те, щоб йому ніколи не довелося стріляти з цієї рушниці. Проте всі ми знали, що в разі потреби ніхто не вагатиметься”.
“Сам Олександр кілька разів згадував, що вже скучив за батьківщиною. Він повернеться в Україну і знову виконуватиме те, що ми називаємо обов’язком перед своєю країною, мотивуватимемо своїх співвітчизників. Я не сумніваюся в цьому”.
“Я думаю, що якщо не 21-го, то 22 серпня Усик буде вдома”, – заявив Красюк.
20 серпня Усик захищатиме чемпіонські пояси WBA, WBO, IBF та IBO на тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну, яке триває 150-й день.
Другий бій Усика та Джошуа відбудеться у Саудівській Аравії. Пряма трансляція поєдинку пройде на стрімінговій платформі DAZN.
Минулої осені Усик переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у надважкій вазі.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться