Олександр Красюк, промоутер чемпіона світу у суперважкій вазі за версіями WBO/WBA/IBF/IBO Олександра Усика, розповів про рішення українського боксера провести другий бій проти Ентоні Джошуа. Реванш відбудеться 20 серпня у саудівській Джедді.
“Я пам’ятаю прес-конференцію перед першим боєм. Останніми словами були ‘Нехай переможе найсильніший, побачимося в реванші’. І ось ми знову зустрічаємось перед реваншем.
Це величезний бій, велика честь у ньому брати участь. Нам потрібно було докласти чимало зусиль, щоб його організувати. У лютому-березні ми були змушені зіштовхнутися з війною в нашій країні і не були певні, що цей бій відбудеться. Але, зрештою, ми зібралися, вирішили проводити поєдинок і з гордістю у серцях представляти Україну.
І нехай цей бій відбудеться, нехай у ньому переможе найсильніший. І ми знову побачимось у бою за звання абсолютного чемпіона світу”, – розповів Красюк.
Нагадаємо, після початку повномасштабного вторгнення Росії Олександр Усик вступив до лав тероборони, але пізніше виїхав з України заради підготовки до реваншу проти британця.
У реванші з Джошуа Усик вперше захищатиме чемпіонські пояси у надважкій вазі, які він завоював у першому поєдинку з британцем минулої осені.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться