Колишній чемпіон світу у напівсередній вазі Келл Брук прокоментував повторний поєдинок між чемпіоном світу у хевівейті за версіями WBC, IBO, WBA та WBO Олександром Усиком (23-0, 14 КО) та ексволодарем титулу WBC Тайсоном Ф’юрі (34-2-1, 24 КО).
“Я вважаю, що у другому поєдинку Ф’юрі виступив набагато краще. Для мене бій вийшов близьким. На мою думку, Тайсон навіть був попереду на один раунд. Деякі люди кажуть, що він програв, але я побачив, що були раунди, які можна віддати в обидві сторони. Я нарахував, що після завершення бою Тайсон вів із різницею в один раунд”.
Усик завоював чемпіонський пояс WBC у травні 2024 року, перемігши роздільним рішенням суддів володаря титулу Тайсона Ф’юрі. Олександр став абсолютним чемпіоном світу, зібравши у своїй колекції усі головні пояси у хевівейті.
Читайте також: Реванш Усика та Ф’юрі може стати рекордним боєм 2024 року за кількістю проданих платних трансляцій
Пізніше Усик захистив титули WBO/WBA/IBO/WBC у другому поєдинку з Ф’юрі у грудні. Бій тривав також 12 раундів, за його підсумками усі троє суддів віддали перемогу українцеві.
Читайте також: Великий! Усик виграв вісім боїв у чемпіонів світу або боксерів, які на той момент входили до ТОП-10 рейтингу The Ring
За словами менеджера Усика Егіса Клімаса, український чемпіон може провести свій наступний поєдинок у липні-серпні 2025 року. Олександр прийняв виклик власника пояса IBF Даніеля Дюбуа. Українець чекає на підсумки поєдинку Дюбуа проти новозеландця Джозефа Паркера, перш ніж офіційно домовлятися про наступного суперника.
Джерело: Fight News
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться