Кейшон Дэвис. Фото - Getty Images
Американський боксер легкої ваги Кейшон Девіс (12-0, 8 KO) прокоментував упевнену перемогу над аргентинцем Густаво Лемосом (29-2, 19 KO).
“Це був перший раз, коли я викинув праву руку. Протягом усього першого раунду я просто рухався на ногах. Як тільки я набрав ритм і набрав дистанцію, я просто викинув удар”.
“Це була просто реакція. Я навіть не вкладався в цей удар. Він просто прийшов. Я потрапив прямо по його підборіддю, і він впав”.
Девіс відправив Лемоса у нокаут у другому раунді. Кейшон продовжує йти без поразок у професійній кар’єрі.
На початку листопада промоутер чемпіона WBO у легкій вазі Дениса Берінчика (19-0, 9 КО) Олександр Красюк заявляв, що наступним суперником українця може стати саме Кейшон Девіс.
Також Кейшон заявляв, що хоче провести бій проти чемпіона світу IBF та IBO у легкій вазі Василя Ломаченка (18-3, 12 КО). Сам же українець узяв паузу у кар’єрі і до Нового року має ухвалити остаточне рішення щодо свого майбутнього.
Джерело: Boxing News 24/7