Энтони Джошуа – Александр Усик, фото – Getty Images
Катмен Олександра Усика – Расс Амбер розповів, як повівся українець після важкого 9-го раунду у реванші з Ентоні Джошуа.
«Це був чудовий раунд для Джошуа. Незважаючи на те, що Усик не має великого професійного досвіду, все, що він робив, це пережив бурю. Тож це виглядало так, ніби Ей-Джей накинувся на нього, завдав йому болю».
“Але замість того, щоб панікувати, він просто пережив шторм. Він передбачав, що цей хлопець вибухне. “Добре, я програв цей раунд, неважливо, гірше цього вже не буде”, – подумав Усик. Тож він повернувся в куток. Ми облили його крижаною водою. З ним все було гаразд. Доказом цього було те, що сталося наступного раунду”.
Нагадаємо, Усик переміг у реванші Ентоні Джошуа роздільним рішенням суддів. Відразу після перемоги Усик викликав на бій чемпіона WBC Тайсона Ф’юрі.
Глава Top Rank Боб Арум заявив, що бій між Ф’юрі та Усиком можуть провести 11 чи 18 лютого на Близькому Сході.
Джерело: Sportarena.ua