Абсолютний чемпіон світу у суперсередній вазі Сауль “Канело” Альварес поділився очікуваннями від третього бою проти Геннадія Головкіна.
Мексиканець упевнений, що Головкін погодився на цей бій лише задля того, щоб здобути останній великий гонорар у своїй кар’єрі.
“Я передбачаю нокаут. Головкін базікає багато лайна. Щоправда, не зараз, бо я сиджу перед його командою. Ти кличеш лева, коли бачиш, що він іде, і ось я наближаюся”, – заявив Канело.
“Усі хочуть привернути увагу мексиканських уболівальників, оскільки думають, що мексиканці куплять pay-per-view, і вони справді купують. Бійці використовують мексиканські кольори, але це просто бізнес. Але не для мене. Я справжній мексиканець, я б’юся заради свого народу”.
“Кожен окремий бій важливий для моєї спадщини. Головкін хоче свій останній чек. Ось чого він бажає”.
У п’ятницю Канело та Головкін провели першу дуель поглядів. Завершальний бій трилогії відбудеться 17 вересня у Лас-Вегасі.
Перший бій Альвареса та Головкіна у 2017 році завершився внічию. За рік мексиканець переміг роздільним рішенням суддів.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться