Хорватський боксер надважкої ваги Філіп Хргович (14-0, 12 КО) розраховує зустрітися з переможцем реваншу між чемпіоном WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександром Усиком (19-0, 13 КО) та Ентоні Джошуа (24-2, 2).
«Сподіваюся, я скоро матиму можливість поборотися з переможцем бою Усик – Джошуа. Я не хочу чекати на роки. Мені байдуже, хто переможе. Я готовий до будь-якого виклику. Подивимося, що буде далі, можливо, буде організовано об’єднавчий бій. Найголовніше для мене – виграти майбутній поєдинок».
Нагадаємо, Хргович проведе бій-елімінатор IBF проти китайця Чжана Чжилея (24-0-1, 19 КО) в андеркарті поєдинку Усик – Джошуа.
Хргович та Чжилей мали зустрітися 7 травня у Лас-Вегасі в андеркарті поєдинку Сауля Альвареса та Дмитра Бівола. Однак Філіп знявся з бою через особисті обставини.
Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії.
В Україні трансляцію реваншу Усик – Джошуа проведе медіасервіс MEGOGO та телеканал 2+2. Олександр особисто набув права на трансляцію свого бою з Ей Джеєм, щоб безкоштовно передати їх українським трансляторам.
Минулої осені Усик переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у надважкій вазі.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться