Промоутер Едді Хірн прокоментував перемогу чемпіона WBA/WBO/IBF/IBO у надважкій вазі Олександра Усика (20-0, 13 КО) над екс-чемпіоном світу Ентоні Джошуа (24-3, 22 КО).
«Я думав, що записки будуть близькі. У мене було 115–113. Дуже близький бій. Можливо, Джошуа взяв один раунд після 9-го. Прекрасний виступ Джошуа».
«Але як же виступив Усик! Думав, що Джошуа переможе його в 9-му раунді, але 10-й раунд від Усика – один із найкращих, які я бачив. 10-й, 11-й та 12-й раунди – просто неймовірно. Джошуа провів свій найкращий бій. У 9-му раунді він зробив боляче Олександру, але той зміг вистояти».
«Це був неймовірний виступ. Просто Усик занадто хороший боксер. Він перший номер у рейтингу боксерів поза ваговою категорією. Реакція Джошуа після бою – це реакція людини, яка мала великий тиск, вона вибухнула, була спустошена».
«Джошуа відчайдушно прагнув виграти бій. Він програв роздільним рішенням суддів найкращому боксерові світу. Джошуа потрібно повернутися, відновити, позбутися розчарування і бути щасливим».
Одразу після перемоги на Джошуа Усик викликав на бій чемпіона WBC Тайсона Ф’юрі. А Ентоні назвав українця «феноменальним талантом» та визнав свою поразку.
Дивіться також: Усик – Джошуа: повне відео бою
За підсумками всіх дванадцяти раундів Усик переміг Джошуа роздільним рішенням суддів: 115-113, 116-112 та 113-115.
Нагадаємо, перший поєдинок між Усиком та Джошуа відбувся восени 2021 року. Тоді українець переміг британця одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу за версіями WBA/WBO/IBF/IBO у надважкій вазі.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться