Абсолютний чемпіон світу у легкій вазі Девін Хейні прокоментував перемогу в реванші над Джорджем Камбососом та розповів про своїх наступних суперників.
«Мій тато хотів, щоб я більше використав хук, але я відчував, що сьогодні ввечері я виграв бій завдяки правій руці. Так, використовувати праву руку проти шульги завжди правильно. Він воїн. Я знімаю капелюх перед Джорджем Камбососом».
«Я безперечно маю бути в рейтингу P4P. У першому бою він сказав, що в мене був лише джеб. Сьогодні я показав себе правою рукою. Я показав свою універсальність. Я двічі прибував до Австралії та двічі переміг цього хлопця у його рідному місті. Я точно заслуговую бути в рейтингу P4P».
«Я битися проти всіх охочих. Не має значення, хто це. Я хочу битися з найкращими бійцями світу. Я вважаю, що я – найкращий боєць у світі. Хоч би хто був наступним суперником, я готовий до нього».
Хейні повторно виграв у Камбососа та зберіг чемпіонські титули WBC, WBA Super, IBF та WBO у легкій вазі.
Наступним суперником Хейні може стати українець Василь Ломаченко, про що неодноразово заявляв американець.
Ломаченко повернеться на ринг 29 жовтня у театрі Hulu у Медісон Сквер Гарден у Нью-Йорку. Суперником українця стане Джамейн Ортіс.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться