Володар чотирьох чемпіонських титулів у легкій вазі, американський боксер Девін Хейні не був вражений перемогою Василя Ломаченка над Джемейном Ортісом. На думку Хейні, українець не показав свого максимуму.
Дивіться також: Ломаченко – Ортіс: повне відео бою
«Думаю, що це був не найкращий виступ, але я знаю, якби я та Лома билися, ми б побачили найкращу версію цього вечора. Вітаю його з перемогою, і сподіваюся, ми зможемо це зробити», – заявив Хейні.
Василь Ломаченко у бою з Джемейном Ортісом перевершив опонента у загальній кількості точних ударів, але програв – за силовими панчами. Усього ж за 12 раундів Ломаченко доніс до цілі 125 ударів із 571 викинутого. Точність українця становила 21,9%. У свою чергу Ортіс доніс до Ломаченка 122 удари із 607 викинутих. Точність американця у цьому бою – 20,1%.
За кількістю точних ударів Ломаченко програв Ортісу п’ять раундів, а в чотирьох із них перевага американця була переважною.
За підсумками бою всі троє суддів віддали перемогу Ломаченку – 115:113, 116:112 та 117:111. Для українця ця перемога стала 17-ою на професійному ринзі, для американця програш – першою поразкою у профі. Свій наступний бій Ломаченко, цілком імовірно, проведе проти абсолютного чемпіона світу у легкій вазі Девіна Хейні.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться