Хейні – про бій Ломаченка з Ортісом: Думаю, це був не найкращий виступ

Абсолютний чемпіон світу вважає, що українець не показав свій максимум

Автор: SPORTARENA

Девин Хэйни, Getty Images

Володар чотирьох чемпіонських титулів у легкій вазі, американський боксер Девін Хейні не був вражений перемогою Василя Ломаченка над Джемейном Ортісом. На думку Хейні, українець не показав свого максимуму.

Дивіться також: Ломаченко – Ортіс: повне відео бою

«Думаю, що це був не найкращий виступ, але я знаю, якби я та Лома билися, ми б побачили найкращу версію цього вечора. Вітаю його з перемогою, і сподіваюся, ми зможемо це зробити», – заявив Хейні.

Василь Ломаченко у бою з Джемейном Ортісом перевершив опонента у загальній кількості точних ударів, але програв – за силовими панчами. Усього ж за 12 раундів Ломаченко доніс до цілі 125 ударів із 571 викинутого. Точність українця становила 21,9%. У свою чергу Ортіс доніс до Ломаченка 122 удари із 607 викинутих. Точність американця у цьому бою – 20,1%.

За кількістю точних ударів Ломаченко програв Ортісу п’ять раундів, а в чотирьох із них перевага американця була переважною.

За підсумками бою всі троє суддів віддали перемогу Ломаченку – 115:113, 116:112 та 117:111. Для українця ця перемога стала 17-ою на професійному ринзі, для американця програш – першою поразкою у профі. Свій наступний бій Ломаченко, цілком імовірно, проведе проти абсолютного чемпіона світу у легкій вазі Девіна Хейні.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться