Чемпіон світу в легкій вазі Девін Хейні прокоментував можливий бій з Василем Ломаченко.
Американець підтвердив, що зацікавлений в поєдинку з українцем, хоча не знає, коли він може відбутися.
“Я радий, що Ломаченко нарешті мене визнав і виявив інтерес до організації нашого бою. Погано, що він повертається після поразки. Краще б побився з ним, коли він був на вершині. Тим не менш, наш бій з Ломою міг би стати великим, а я його вітаю”, -заявив Хейні.
“Звичайно, я можу побитися з ним після бою з Лінаресом. Ми нікого не скидаємо з рахунків, будь то Хав’єр Фортуна, Ломаченко, Райан Гарсія, Теофімо Лопес або Джервонта Девіс. Це не має значення, я хочу битися з кращими. Я бажаю продовжити підйом на вершину, перемагаючи їх”.
Минулого тижня батько Девіна Хейні сказав, що промоутер Едді Хірн готовий запропонувати Ломаченко семизначний гонорар за бій з американцем.
Наступним суперником Хейні повинен стати колишній чемпіон світу Хорхе Лінарес. Їх поєдинок може відбутися в травні.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться