Чемпіон світу в середній вазі за версіями WBA та IBF Геннадій Головкін поділився думкою про свого наступного суперника Сауля “Канело” Альвареса.
17 вересня Головкін та Канело зустрінуться на рингу втретє. На кону їхнього бою — звання абсолютного чемпіона світу в суперсередній вазі, яким зараз є Альварес.
“Чи став Канело кращим після нашого другого бою в 2018 році? Думаю, так. Перед нашими боями я сказав, що на переможця чекає приголомшлива кар’єра і він далеко піде. Так і сталося”, – зазначив Головкін.
“Канело виглядає краще після нашого другого бою, тому що його суперники блякнуть на моєму тлі. Чемпіони є чемпіони, звичайно. Деякі чемпіони кращі за інші”.
У 2017 році перший поєдинок Головкіна та Канело завершився внічию. У другому бою Альварес переміг роздільним рішенням суддів.
Головкін провів свій останній бій у квітні, перемігши японця Ріоту Мурату та об’єднавши чемпіонські титули у середній вазі.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться