Гірн: В другому поєдинку ви побачите куди більш агресивного Джошуа

20 серпня британець вдруге зустрінеться з Усиком

Автор: SPORTARENA

Энтони Джошуа и Эдди Хирн, фото — Boxing Scene

Промоутер Едді Гірн поділився очікуваннями від другого поєдинку між Ентоні Джошуа та чемпіоном світу у суперважкій вазі Олександром Усиком.

Британець вважає, що у реванші Джошуа діятиме агресивніше після невдалого досвіду 12 раундів у першому поєдинку.

«Не думаю, що можна бути агресивним в бою з Усиком. Але ти безперечно маєш діяти агресивно. Джошуа має більше розв’язати собі руки. Він повинен бити по Усику за першої нагоди і вибити його з його ритму», — сказав промоутер.

«Не думаю, що Усику подобається, коли по ньому б’ють. Йому не подобалося першим приймати удари у першому бою, його не особливо побили. Тому Джошуа повинен користуватися своїми шансами, коли вони з’являться, він має бути розумнішим. Але при цьому він має розв’язати собі руки».

«Думаю, другий бій буде набагато більш захоплюючим, ніж перший, тому що Джошуа пройшов через 12 раундів з Усиком. Він розуміє його навички і має компенсувати їх своїми якостями — силою, швидкістю та комбінаційними ударами. Легше сказати, ніж зробити. Але я безперечно переконаний, що в другому бою ви побачите куди більш агресивного Ентоні Джошуа».

Усик і Джошуа проведуть свій другий поєдинок 20 серпня в саудівській Джидді.

У вересні минулого року українець переміг тодішнього об’єднаного чемпіона світу за підсумками 12 раундів та став новим володарем титулів WBA, WBO, IBF та IBO у хевівейті.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться