Промоутер Едді Гірн вважає, що ексволодар титулу WBC Тайсон Ф’юрі (34-2-1, 24 КО) не напрацював на перемогу над чемпіоном світу за версіями WBC, IBO, WBA та WBO у суперважкій вазі Олександром Усиком (23-0, 14) КО) в їхньому другому поєдинку.
“Я думав, що це нічия. Мені здавалося, що їх дуже складно розділити. Я дивлюся на реакцію, і більшість людей вважають, що Усик виграв бій. Троє суддів оцінили поєдинок однаково, і мені подобається, коли це відбувається, бо іноді ми бачимо багато варіацій у суддівських записках”.
“Я вважаю, що Ф’юрі був більш сконцентрований, ніж у першому поєдинку. Не думаю, що Тайсон відключався під час бою. Мені здається, це робота Усика. Він викидав багато ударів, але я не думаю, що зробив щось серйозне. Ф’юрі завдав пару пристойних ударів і провів деяку хорошу роботу по корпусу. Я все ще вважаю, що Тайсон мав зробити більше”.
Дивіться також: Усик – Ф’юрі: аналіз бою, слова боксерів після реваншу (відео)
Усик здобув повторну перемогу над Тайсоном Ф’юрі в ніч проти 22 грудня в Ер-Ріяді. За підсумками всіх дванадцяти раундів усі троє суддів віддали перемогу Олександру тричі по 116-112. Таким чином, українець зберіг звання чемпіона світу у суперважкій вазі, а Тайсон Ф’юрі зазнав другої поразки у професійній кар’єрі.
Дивіться також: Олександр Усик – Тайсон Ф’юрі. Відео огляд бою-реваншу за 21 грудня
Нагадаємо, у першому поєдинку, який відбувся в ніч з 18 на 19 травня, Усик завдав Ф’юрі першої поразки у професійній кар’єрі. Тоді перемогу присудили українцю роздільним рішенням суддів.
Джерело: Boxing 24/7
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться