Американський боксер Денні Гарсія (37-3, 21 КО) переміг Хосе Бенавідеса-молодшого (27-2-1, 18 КО). Для екс-чемпіона світу у двох вагових категоріях Гарсії це був дебютний бій у першій середній вазі.
Поєдинок тривав усі 12 раундів. У результаті рішенням більшості суддів (116:112, 117:111, 114:114) перемогу здобув Гарсія.
Для Денні це був перший поєдинок з грудня 2020 року, коли він одноголосним рішенням суддів поступився Ерролу Спенсу у бою за звання чемпіона світу у напівсередній вазі за версіями WBC та IBF. Зазначимо, що у січні 2020-го Гарсія переміг українця Івана Редкача.
Бенавідес-молодший останній бій провів у листопаді минулого року. Поєдинок Хосе із Франсіско Емануелем Торресом завершився внічию. У 2018 році Бенавідес програв Теренсу Кроуфорду у бою за титул WBO у напівсередній вазі.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться