Гарсія: Люди хочуть, щоб я бився з “Танком” Девісом

Американець минулого тижня впевнено переміг Хав'єра Фортуну

Автор: SPORTARENA

Райан Гарсия, Getty Images

Американський боксер Райан Гарсія (23-0, 19 KO) наполягає, щоб провести наступний поєдинок проти чемпіона WBA (Regular) у легкій вазі Джервонти “Танка” Девіса (27-0, 25 KO).

“Справа не стільки в Танку, як у людях. Я б побився з Хейні, якби їм був потрібен цей бій. Але півгодини після мого останнього бою люди скандували: “Ми хочемо Танка”, – сказав боксер.

“Я це залишу на розсуд моєї команди. Де є воля, там і спосіб. Моя спробує дати людям те, чого вони хочуть”, – сказав Гарсія.

Нагадаємо, що нещодавно Райан Гарсія вже кидав виклик Джервонте Девісу. Також промоутер Едді Хірн вважає, що цей поєдинок має величезний потенціал.

В останньому бою Гарсія достроково переміг Хав’єра Фортуну. Бій був зупинений у шостому раунді після чергового нокдауну у виконанні Райана.

Джервонта Девіс провів останній бій наприкінці травня, перемігши співвітчизника Роландо Ромеро та захистивши пояс регулярного чемпіона WBA у легкій вазі.

Гарсія та Девіс потрапили до топ-п’ятірки найкращих боксерів легкої вагової категорії за версією журналу The Ring, до якої також увійшов українець Василь Ломаченко.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться