Райан Гарсия, Getty Images
Американський боксер Райан Гарсія (23-0, 19 KO) наполягає, щоб провести наступний поєдинок проти чемпіона WBA (Regular) у легкій вазі Джервонти “Танка” Девіса (27-0, 25 KO).
“Справа не стільки в Танку, як у людях. Я б побився з Хейні, якби їм був потрібен цей бій. Але півгодини після мого останнього бою люди скандували: “Ми хочемо Танка”, – сказав боксер.
“Я це залишу на розсуд моєї команди. Де є воля, там і спосіб. Моя спробує дати людям те, чого вони хочуть”, – сказав Гарсія.
Нагадаємо, що нещодавно Райан Гарсія вже кидав виклик Джервонте Девісу. Також промоутер Едді Хірн вважає, що цей поєдинок має величезний потенціал.
В останньому бою Гарсія достроково переміг Хав’єра Фортуну. Бій був зупинений у шостому раунді після чергового нокдауну у виконанні Райана.
Джервонта Девіс провів останній бій наприкінці травня, перемігши співвітчизника Роландо Ромеро та захистивши пояс регулярного чемпіона WBA у легкій вазі.
Гарсія та Девіс потрапили до топ-п’ятірки найкращих боксерів легкої вагової категорії за версією журналу The Ring, до якої також увійшов українець Василь Ломаченко.
Джерело: Sportarena.ua