Відомий російський надважковаговик Мурат Гассієв зізнався, що йому було дуже важко у спарингу з колишнім чемпіоном світу Володимиром Кличком.
«Чесно сказати, особливо нічого не вийшло, тому що він дуже добре користувався своїми даними, рухався, контролював бій джебом. Але навіть якби він бив мене всі 10 або 12 раундів, це тільки хороший досвід для мене був».
«Я читав інтерв’ю, де якийсь тренер казав, що він мене побив. Я цього не заперечую. Загалом я залишився задоволений спарингом, бо це велика честь – розділити ринг із таким боксером. Мені тоді було 19 років, близько 20», – сказав Гассієв в інтерв’ю ютуб-каналу Ушатайка.
Нагадаємо, влітку 2018 року в Москві Олександр Усик впевнено переміг Гасієва у бою за титул абсолютного чемпіона світу у важкій вазі.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться