Тайсон Ф’юрі заявив, що після поразки Ентоні Джошуа від Олександра Усика він може подумати про повернення до рингу.
В інтерв’ю talkSPORT британець заявив, що чекає за бій з українцем великих грошей.
«Джошуа знову програє Усику, і тоді на допомогу покличуть Ахіллеса. Я їм відповім: “Відваліть, я на пенсії”. Тоді вони почнуть благати мене. Я повернуся, але це коштуватиме дорого».
При цьому Ф’юрі зберіг свою попередню пропозицію для Джошуа. Якщо в реванші переможе Ентоні, то їхній бій буде безкоштовним для фанатів у Великій Британії, без платних трансляції PPV.
Нагадаємо, Ф’юрі заявив про завершення професійної кар’єри після переконливої перемоги над Ділліаном Уайтом у квітні. При цьому британець поки що не звільнив чемпіонський пояс WBC.
Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії. Пряма трансляція поєдинку пройде на стрімінговій платформі DAZN.
Минулої осені Усик переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у надважкій вазі.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться