Sportarena

Ф’юрі: Вони благатимуть мене, щоб я повернувся і бився з Усиком

Британець хоче багато грошей за можливий бій проти українця

Ф'юрі: Вони благатимуть мене, щоб я повернувся і бився з Усиком - Бокс

Тайсон Фьюри, фото — Getty Images

Тайсон Ф’юрі заявив, що після поразки Ентоні Джошуа від Олександра Усика він може подумати про повернення до рингу.

В інтерв’ю talkSPORT британець заявив, що чекає за бій з українцем великих грошей.

«Джошуа знову програє Усику, і тоді на допомогу покличуть Ахіллеса. Я їм відповім: “Відваліть, я на пенсії”. Тоді вони почнуть благати мене. Я повернуся, але це коштуватиме дорого».

При цьому Ф’юрі зберіг свою попередню пропозицію для Джошуа. Якщо в реванші переможе Ентоні, то їхній бій буде безкоштовним для фанатів у Великій Британії, без платних трансляції PPV.

Нагадаємо, Ф’юрі заявив про завершення професійної кар’єри після переконливої ​​перемоги над Ділліаном Уайтом у квітні. При цьому британець поки що не звільнив чемпіонський пояс WBC.

Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії. Пряма трансляція поєдинку пройде на стрімінговій платформі DAZN.

Минулої осені Усик переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у надважкій вазі.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena