Чемпіон WBC у суперважкій вазі Тайсон Ф’юрі (32-0-1, 23 КО) відповів на виклик чемпіона WBA/WBO/IBF/IBO Олександра Усика (20-0, 13 КО).
«Усик, середньоваговик. Ти кажеш, що хочеш титул WBC. Він належить Циганському королю. І він тримає його міцно, дуже міцно. Я тебе знищу, середньоваговик. Я тебе розмажу».
“Ти сказав, що хочеш битися зі мною після перемоги над бодібілдером [Джошуа]. Ти кинув мені виклик з екрана. І тепер ти скиглитимеш. Втікатимеш, ховатимешся, розповідатимеш, що в тебе травма».
«Давай зробимо бій у грудні, середньоваговик. Але ти вже починаєш щось вигадувати. Неважливо, коли буде поєдинок – у грудні, квітні чи ще колись наступного року. Я тебе прикінчу, середньоваговик».
Читайте також: Усик – Ф’юрі. Що відомо про потенційно головний бій десятиліття
Сьогодні Усик сказав, що насамперед зацікавлений у поєдинку з Ф’юрі, але не планує проводити бій з британцем цього року.
Глава Top Rank Боб Арум заявив, що бій між Ф’юрі та Усиком можуть провести 11 чи 18 лютого на Близькому Сході.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться