Чемпіон за версією WBC у хевівейті Тайсон Ф’юрі заявив, що більше не бажає битися з екс-чемпіоном світу Ентоні Джошуа. За словами Циганського короля, Ентоні втратив свій шанс на великий бій.
“В нього немає поясів. В нього немає нічого, що мені потрібно, і між мною і ним ніколи не буде бою. Повна зупинка. Занадто багато безладу. Я не збираюся повторювати це знову. З ними надто складно мати справу”.
“Бою не трапилося. Причина, на мою думку, у тому, що вони ніколи не хотіли, щоб це сталося, і в них ніколи не було наміру, щоб це сталося”.
“Більше немає боїв, які могли б переважити Тайсона Ф’юрі. Немає ні одного. Не буде більше грошей, щоб битися з Деонтеєм Вайлдером чи Усиком втретє. Єдиний грошовий бій зараз – це битися зі мною, але цей птах відлетів”.
“Ні, Джошуа, більше ні, ніякого марнування часу. Він знаходиться у зручному положенні, і він багато працював для цього. Я не збираюся ганьбити його виступи чи досягнення. Що я можу засудити, так це відсутність у нього зобов’язань перед британською публікою”.
У серпні Джошуа поступився роздільним рішенням суддів українському боксеру, чемпіону світу в суперважкій вазі за версіями WBA/WBO/IBF/IBO Олександру Усику.
Ентоні вів переговори з чемпіоном WBC Тайсоном Ф’юрі про проведення бою наприкінці 2022 року. Однак сторони не змогли зійтись у підсумкових деталях контракту.
Ф’юрі відмовився від зустрічі з Джошуа і домовився про поєдинок з Дереком Чісорою. Ф’юрі та Чісора проведуть третій очний бій у Лондоні на стадіоні Тоттенгем Хотспур
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться