Чемпіон світу за версією WBC у надважкій вазі Тайсон Ф’юрі оголосив про готовність побитися з британцем Ентоні Джошуа.
Ф’юрі заявив, що головною умовою для бою буде перемога Джошуа у бою-реванші проти українця Олександра Усика.
“Я сподіваюся на перемогу Джошуа в поєдинку з Усиком. У цьому випадку я зможу повернутися і побитися з ним абсолютно безкоштовно”.
“Я хочу бій з Джошуа на ‘Уемблі’, а також щоб вхід для глядачів на трибуни і трансляція бою були безкоштовними. Це має бути зроблено в Англії, для людей”.
Тайсон заявив про завершення професійної кар’єри після переконливої перемоги над Ділліаном Уайтом у квітні. При цьому британець поки що не звільнив чемпіонський пояс WBC.
Раніше Ф’юрі заявив, що хоче проводити виставкові бої і планує зустрітися з Майком Тайсоном, Ленноксом Льюїсом, Френком Бруно та Дуейном “Скелею” Джонсоном.
Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії. Пряма трансляція поєдинку пройде на стрімінговій платформі DAZN.
Минулої осені Усик переміг Джошуа одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у надважкій вазі.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться