Чемпіон світу у надважкій вазі за версією WBC Тайсон Ф’юрі звинуватив Ентоні Джошуа в тому, що їхній бій кілька років тому так і не відбувся.
“На моїй пам’яті Джошуа за останні п’ять років як мінімум шість разів намагався влаштувати наш бій, але в кожному випадку все було безуспішно, тому що ми маємо справу з примадонною, яка не хоче битися”, – заявив Ф’юрі.
“Кілька років тому, коли Джошуа був непереможеним майстром нокаутів, люди думали, що він здатний побити Тайсона Ф’юрі. Потім, коли Енді Руїс відправив його на канвас, люди сказали: “Він бодібілдер, Тайсон мав рацію – у нього немає жодного шансу’. Потім він на диво погано виглядав у реванші з Руїсом, який не тренувався ні дня. Енді поїхав до Мексики, де тусувався з президентом. Люди говорили, що в нього ментальні проблеми”.
“Ця пташка відлетіла. Я непереможений король надважкої ваги. Жодна людина навіть близько не підбереться до мене. Навіть великі бійці минулих епох”.
Зараз Джошуа готується до реваншу проти Олександра Усика, якому минулого року програв три чемпіонські пояси. Другий бій Джошуа та Усика відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії.
Ф’юрі у квітні нокаутував Ділліана Уайта, після чого заявив про завершення кар’єри. Цими днями батько Тайсона припустив, що його син може повернутися на ринг заради поєдинку з Джошуа.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться