Британець Ентоні Джошуа (24-3, 22 КО) висловив повагу українському чемпіону WBA/WBO/IBF/IBO у суперважкій вазі та володарю поясу журналу The Ring Олександру Усику (20-0, 13 КО) після другого очного бою.
Джошуа підкреслив, що друга поразка від українця зробить його сильнішим. При цьому Ентоні також побажав успіхів Усику у подальшій кар’єрі.
“Бажаю Усику подальших успіхів у його прагненні до величі. Він – чемпіон”, – написав Джошуа у Twitter.
“Вчора мені довелося подумки піти у темне місце, щоб поборотися за чемпіонські пояси. У мене було два бої – один з Усиком і один з моїми емоціями. І в цих боях я програв”.
“Я буду першим, хто визнає це – я підвів себе. Я діяв пристрасно та емоційно. Коли я не контролюю себе, це закінчується дуже погано. Я дуже люблю бокс і я буду ще сильнішим”.
Дивіться також: Усик – Джошуа: повне відео бою
20 серпня Джошуа у бою-реванші поступився роздільним рішенням суддів українському боксеру, чемпіону світу у хевівейті за версією WBA/WBO/IBF/IBO Олександру Усику.
Перший поєдинок між Усиком та Джошуа відбувся восени 2021 року. Тоді українець переміг британця одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу за версіями WBA/WBO/IBF/IBO у суперважкій вазі.
Джошуа готовий повернутися на ринг вже цього року з будь-яким суперником. Промоутер британця Едді Гірн заявив про готовність влаштувати Ентоні бій у листопаді-грудні, а також висловив упевненість у трьох-чотирьох боях Джошуа у 2023 році.
https://twitter.com/anthonyjoshua/status/1561400638919041025
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться