Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі Ентоні Джошуа розповів про перший поєдинок проти Олександра Усика. Британець визнав, що помилився у тому бою та заслужено програв.
“У першому бою Усик надер мені дупу в деяких раундах. Я повинен прийняти цю поразку як чоловік. Я вважаю себе відповідальним за неї. Я той, хто може визнати, що був не правий, і високо тримати голову, коли правий. У бою у вересні Усик був правий, а я помилявся”, – сказав Джошуа.
“Ми повинні помінятися ролями 20 серпня. Не люблю ускладнювати ситуацію, тому що все геніальне просто. Іноді, якщо все робити просто, можна досягти багато чого”.
Другий бій Усика та Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії. Минулої осені українець переміг британця одноголосним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу у суперважкій вазі.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться